20pcs Švirkštų Ampulä-galvos hyaluron ginklą hialurono pen Aukšto Slėgio raukšlių šalinimas, vandens švirkštas

€68.02 €25.17
Prieinamumas: Yra sandėlyje
Siųsti draugui

Aprašymas

Švirkštų ir Medicinos Adatų Ampulä-Galvos Hyaluron Ginklą Hyaluron Pen Aukšto Slėgio Raukšlių Šalinimas, Vandens, Vienkartinių Švirkštų

Švirkštų ir Medicinos adatų Ampulä-galvos hyaluron ginklą hialurono pen Adata Nemokamai Įpurškimo Sistema, Funkcija 1.Adata Nemokamai Daug žmonių kenčia nuo adatų baimę.Mūsų Adata Nemokama Technologija sumažina adatos fobija su adata-nemokamai injekcijos. 2.Beveik Skausmas Nemokamai Greitai injekcijos mažiau kaip 1/3 antra, micro angos ir automatinio pavasario slėgio, kad injekcijos su "SERA" beveik neskausmingas 3.Greitai, paprastai ir saugiai Naudoti yra labai paprasta.Jis gali būti naudojamas pacientams savarankiškai injekcijos, arba kiti asmenys gali administruoti injekcijos paskirtus vaistus. 4.Jokios Rizikos Adatų-stick Traumų Jis pašalina adata-stick traumų, nes SERUMAI yra adata-nemokamai, taip sumažinant atliekų šalinimo išlaidos Pašalina Kryžminio užteršimo 5.Antgalis, adapteris yra sterilizuotas pagal gama spinduliuote: jie yra vienkartiniai, taip panaikinant galimybę kryžminio užteršimo. 6.Ilgo Gyvenimo ir Mažai Priežiūros Į SERATM gali būti naudojamas daugiau nei 10.000 injekcijos, ir ją valdo savaeigis pavasarį.

  • Modelio Numeris: 0,5 ML švirkštas
  • Savybės: purkštukai sterilūs reikmenys
  • Features2: ampulä-vadovas,vandens švirkštas
  • Tipas: Tatuiruotė Adatos
  • Funkcija: ampulä-galvos hyaluron pen

Žymos

Žymos: švirkštas, mezo pen, hialuron pen, hyaluron švirkštų, atsisakyti švirkštų, hyaluron pen švirkštų, caulk ginklą, pistoletas injekcinis švirkštas, pistoletas mezoterapija, pistoletas hermetikas.

Atsiliepimai