AC 220 V, 2 kanalų Belaidis Nuotolinio Valdymo Jungiklis 1 imtuvas + 4 siųstuvas naujas

€17.25 €14.67
Prieinamumas: Yra sandėlyje
Siųsti draugui

Aprašymas

Bendrovė gauna nuotolinio valdymo plokštė, tinka anti-theft alarm, nuotolinio valdymo elektriniai Langai ir durys, signalo valdymas, pramoninės kontrolės, elektros valdymo grandinė, kėlimo įranga, ir t.t.Nuotolinio valdymo jungiklis modulis relės kontaktai išėjimo savarankiškai, yra labai tinkama tiesiogiai kontroliuoti visų rūšių kroviniais.

Darbinė Įtampa : 220V

Maks. apkrovos srovė : 10A

Darbo Dažnis : 315MHZ/433Mhz( Dažnumas gali būti pritaikyti ,jei ne žinutė ,315 Mhz bus išsiųsti )

prašome atkreipti dėmesį, kad čia yra nustatyti , mes jį dirbti kartu, kol mes laivas jums , todėl jums nereikės rūpintis, kaip dažnai jie .tik tas žmogus, kuris perka imtuvas ar siųstuvas vienas ,jis turi rūpintis dažnį rungtynės .

Imtuvo jautrumas: : -105Db

Darbinė temperatūra : -10 C - +60 C

Išvesties būdas : Akimirksnį.Perjungti.Užfiksuotas Reguliuojamas suvirinimo skirtingas pozicijas

Kodas tipas :Mokymosi kodas

Perdavimo atstumas:20-100M

darbo/išvesties būdas

Stumtelėti/Akimirksnį:

paspauskite vieną mygtuką ir darbo /ON.atpalaiduokite savo pirštą ant to paties mygtuko stop/OFF .vieno kanalo perjungimas(gavėjas) turi vieną mygtukų nuotolinio valdymo (siųstuvas )

Savarankiškai lock/Perjungti:

paspauskite mygtuką vieną kartą yra darbo/ON .paspauskite tą patį mygtuką dar kartą, yra stop/OFF .(vieno kanalo perjungimas(gavėjas) turi vieną mygtukų nuotolinio valdymo (siųstuvas)

Inter-lock /Relės : paspauskite vieną mygtuką ir darbo/, paspauskite kitą mygtuką stop/OFF . ( vieno kanalo perjungimas( gavėjas )turi 2 mygtukus nuotolinio valdymo (siųstuvas )

Mokymosi Metodas:

Paspauskite mokymosi mygtukas, tai reiškia, kad jis buvo pradėti tyrimą, jei lemputė mirksi .tada paspaudžiate bet kurį mygtukai ant nuotolinio valdymo pulto siųstuvo signalas .tai reiškia, sėkmingai studijuoja, kai indikatorius "flash" 2 kartus, kol lemputė užges .

Nuotolinio valdymo (siųstuvas)

Darbinė Įtampa: DC12V

Darbinė Srovė: 30MA

Veikimo Dažnis: 315MHZ/433MHz

Dažnis Atstumas: 20-200M

(atkreipkite dėmesį, kad yra idealus atstumas be jokių blokas ir signalo kištis , ji būtų kilti ir kristi apie 10%-50% su bendrosios ir signalo trukdžius ).

Paketas Apima:

1 x Imtuvas

4x Siųstuvas

  • Sertifikavimo: BMK
  • Modelio Numeris: ak-470
  • Kanalas: 2CH
  • Elemento Tipas: Jungikliai
  • Garantija: 1 Metai
  • Nuotolinio Valdymo Atstumas: 10-50 m
  • Savybės: NĖRA
  • Darbo Dažnis: 315mhz /433mhz
  • Jungiklio Tipas: Nuotolinio Valdymo Pultas
  • Išėjimo Būsena: Ne-Užfiksuotas/Relės/Savarankiškai Užfiksuotas kolonėlė

Žymos

Žymos: raštas sofa buho, saulė moteriška apyrankė, kaukolė tungston žiedas, geltona striukė 69071, s4 katytė telefono dėklas, spiner iroman metalo, squeezie tamsoje sielas, prožektoriai vonios kambarys, spausdintuvo roller 57mm.

Atsiliepimai