1kg DA-6 trąšų Dietil-aminoetil pentilheksanoatas 98%

€62.07
Prieinamumas: Yra sandėlyje
Siųsti draugui

Aprašymas

Panaudojimas:

1) gali būti tiesiogiai praskiestų vandenyje,naudoti augalams.,padidinti augalų chlorofilo kiekis, baltymų, nukleino rūgšties, jis gali padidinti greitį fotosintezės, ji gali pagreitinti C/N metabolizmą ir padeda augalams įsisavinti vandens ir trąšų padidinti augalų sausrai atsparių ir šalta-atsparus-gebėjimas.

2) Jis gali būti junginys su trąšomis, fungicidai, insekticidai,junginiuose su N. P. Zn.Cu.Mn.Fe.Mo trąšos ir kt.Tai gali paspartinti augalams įsisavinti trąšas, ir jis gali padidinti trąšų poveikis apie 30%.Ji gali sutaupyti trąšos apie 10%.

3) Jis gali būti naudojamas ant vaisių, augalų, gėlių ir daržovių,junginiuose su daug rūšių germicides, nes ji yra neutrali medžiaga, ir jis gali padidinti poveikį germicide gerokai.

4) buvo įrodyta, kad DA-6 yra detoksikacija, daugelio rūšių herbicidai.Maišyti su herbicidais, tai gali padaryti augalai atgaivinti greitai, be mažinant poveikio herbicidas.Ji gali padaugėti, su daug rūšių insekticidai, nes ji yra neutrali medžiaga.

  • Klasifikacija: Augalų Maisto
  • Kilmės: KN(Kilmės)
  • Kiti Pavadinimai: DA-6

Žymos

Žymos: hydropon, walter, bikini negabaritinių, fertil, šaknies milteliai, draugu kortele, lauktuvės komplektas suzuki gsxr1000 k7, augalų sėklos, trąšos, skirtos daržovių, turgus.

Atsiliepimai