Ieškote jaukių, šiuolaikiškų ir Jūsų poreikiams pritaikytų namų ar vietos atostogoms? UAB „FORTUS NT“ - Jūsų paslaugoms. Mūsų įmonė – profesionalai NT srityje, dirbantys su šiuolaikiškiausiais projektais. Šioje sferoje dirbame daugiau nei 10 metų, per kuriuos ištobulinome geriausius įgūdžius ir sukaupėme svarbiausią patirtį, investuojant ir vystant gyvenamuosius, komercinės ar pramonės paskirties NT projektus Klaipėdoje, Palangoje ir kituose pajūrio miestuose.

Galbūt visuomet svajojote gyventi prie jūros, tačiau neradote sau tinkamo pasiūlymo? Mūsų komanda gali pasirūpinti, jog pagaliau sužinotumėte, kur iš tiesų laukia Jūsų svajonių namai. Mūsų kuriami ir vystomi NT projektai pajūryje – aukščiausios klasės statiniai, atitinkantys tarptautinius kokybės standartus, o jų projektai kuriami atsižvelgiant į šiuolaikinių gyventojų bei konkrečių klientų poreikius. Mūsų tikslas – pasiūlyti klientams miesto ir gamtos harmoniją apjungiančius projektus, kuriuose tikrai juntama šilta namų dvasia. Mums rūpi šeima įr bendruomenė, todėl stengiamės, kad kiekvienas projektas apjungtų galimybę darniai auginti šeimą bei bendrauti su kaimynais.

Mūsų vertybės:
  • Jauki namų dvasia
  • Šiuolaikiški sprendimai
  • Naujausios technologijos
  • Strategiškas išplanavimas
  • Gamtos ir miesto harmonija
Mūsų misija – kurti ir plėtoti NT projektus pajūryje, siūlant klientams konkurencingas rinkos kainas ir nesibaiminant net ambicingiausių projektų. Mūsų vizija – tapti lyderiaujančia NT projektų kompanija Lietuvoje, galinčia pasiūlyti išskirtinius ir šiuolaikiškus projektus, pasižyminčius naujausių technologijų ir gamtos darna.

Sužinokite apie mūsų naujienas pirmieji

Parduodami nauji butai/apartamentai Klaipėdoje ir Palangoje

Fortus NT vysto ir parduoda naujus butus, apartamentus bei namus pajūryje. Kruopščiai parenkame kiekvieno projekto vietą, kad visi mūsų paruodami objektai būtų ypatingi naujiesiems šeimininkams. Gyvendami "Jūros Kopos" projekto butuose jūrą pasieksit per kelias minutes. Apartamentai "Birutės parko" rezidencijoje yra prie pat parko, tarsi parys gyventumėte vienoje gražiausių Palangos vietų. Projektai "Kopų vila" ir "Gintarinė kopa" atveria vaizdą į tvenkinį arba mišką.